Clash Royale - uproszczona MOBA nową grą twórców Clash of Clans

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 05.01.2016, 09:01


Kategorie: Najnowsze


Fińskie Pracownia Supercell, znane z Clash of Clans, a więc jednego z największych mobilnych hitów, pracuje nad kolejną produkcją – O rany tytuł to Clash Royale. Pomyślnie zapowiadająca się, sieciowa Odtworzenie bitewna z elementami gatunku MOBA zmierza na Androida i iOS. Dzisiaj na drugiej z wymienionych platform odbywają się beta testy (tzw. soft-launch), w których mogą wziąć udział w mieszkańcy kilku wybranych krajów (niestety, Ale skąd ma wśród nich Polski).

W Clash Royale powrócimy Na świata znanego z nieprawdopodobnie dochodowego Clash of Clans. Wcielimy się we władcę, którego plany wybiegają Definitywnie Pozycja mury niewielkiego królestwa, jakim przyszło mu rządzić. Pomogą mu w tym Nie ma mowy Czysto jednostki znane z Clash of Clans (np. złotawy włosi wojacy), Jednakże też nowe, w tym tytułowi rojaliści. Bajkowe, średniowieczne fantasy wydaje się nadzwyczajnie pasować W kierunku koncepcji rozgrywki, jaką zaserwują nam deweloperzy z Supercell.

Zabawa ma się sprowadzać W stronę udziału w sieciowych pojedynkach z innymi graczami. Przybiorą one postać Maksimum uproszczonych meczów typu MOBA, rozgrywanych na niewielkich arenach, mieszczących się w całości na ekranie smartfona/tabletu. Celem zabawy będzie obalenie wrogiego króla. Dokonamy tego wysyłając wytyczonymi ścieżkami jednostki ofensywne. Jednocześnie będziemy musieli zadbać o ochronę własnego monarchy. Pomogą w tym zaklęcia, struktury obronne (np. wieże strażnicze) i pozostali wojacy.

W Clash Royale Niech Bóg broni zabraknie też elementów typowych dla karcianek. Pora pomiędzy walkami spędzimy na budowanie Kiedy najlepszej talii kart (Battle Deck), reprezentujących poszczególne jednostki Zali zagrania (np. magię). Otrzymamy też możliwość zakładania Klanów – ich członkowie będą mogli wymieniać się kartami, zwiększając tym samym swoje szansę w starciu z przedstawicielami wrogich grup. W wiadomości załączyliśmy Błona fotograficzna prezentujący w akcji wczesną wersję gry.

Pozostaje mieć nadzieję, że Clash Royale Wcale podzieli losu dwóch poprzednich projektów Wyższe wykształcenie Supercell: logicznej gry akcji Spooky Pop a również logicznej zręcznościówki Smash Land. Produkcje wydano w ramach tzw. soft-launchu w kilku wybranych krajach, Atoli Skądże (znowu) spotkały się one z wystarczająco ciepłym przyjęciem, w związku z czym wstrzymano dalsze prace.


Tagi: gramynawynos.pl Clash Royale gry Supercell AND iOS
Zostaw komentarz: