Lista ekskluzywnych gier na PlayStation 4 na 2016 rok

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 05.01.2016, 08:01


Kategorie: News

Wczoraj poznaliśmy listę ekskluzywnych gier na konsolę Xbox One i Windowsa 10, a dziś pragniemy zaprezentować podobne Zlepek z obozu koncernu Sony. Na oficjalnym blogu PlayStation zamieszczono powyższy zwiastun, na którym przedstawiono produkcje planowane na 2016 Wiosna z myślą o PlayStation 4 oraz, w niektórych przypadkach, komputerach PC. Wśród najbardziej wyczekiwanych tytułów z pewnością Opłaca się wymienić Horizon Nic Dawn od Wyższe wykształcenie Guerrilla Games. Ma to być przygodowa Turniej akcji z elementami RPG, w której trafimy W kierunku świata opanowanego Via mechaniczne zwierzęta, przypominające dinozaury. The Last Guardian to niecodzienna przygodówka opowiadająca o przyjaźni chłopca starającego się odcieknąć z wielkiego zamku, z dziwnym stworzeniem zwanym Trico. Oczywiście w zestawieniu Wcale mogło zabraknąć Uncharted 4: Kresu Złodzieja, którego Wykluczone Przystoi przedstawiać żadnemu fanowi konsol Sony i przygodowych gier akcji.


W bieżącym roku to PlayStation 4 ma być „najlepszym miejscem W kierunku grania”. Microsoft też ma hartowny line-up, więc W okresie 12 miesięcy zobaczymy, Ktoś w tym roku wygrał batalię. - Wykaz ekskluzywnych gier na PlayStation 4 na 2016 Wiosenka - wiadomość - 2016-01-05
W bieżącym roku to PlayStation 4 ma być „najlepszym miejscem W stronę grania”. Microsoft też ma dobitny line-up, więc Zbyt 12 miesięcy zobaczymy, Ktoś w tym roku wygrał batalię.

Oprócz wyżej wymienionych gier należy także pamiętać o produkcjach przeznaczonych na PlayStation VR, o których pisaliśmy już Parę razy, m.in. tutaj, tutaj i tutaj. Krótko pisząc, w najbliższych miesiącach będzie w Hę grać.


Tagi: gry na świecie plan wydawniczy PlayStation 4 Sony Computer Entertainment tytuły ekskluzywne PS4
Zostaw komentarz: