Nowy Assassin's Creed inspirowany Wiedźminem 3 i dopiero w 2017 roku?

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 05.01.2016, 10:01


Kategorie: Aktualności

Od 2009 roku Spółka Ubisoft Hę roku dostarczała nam kolejną odsłonę serii Assassin’s Creed, Jednakże Bezboleśnie zauważyć, że Kompozycja z Asasynami i Templariuszami w rolach głównych dostał wyraźnej zadyszki. Dość wspomnieć niesławne Assassin’s Creed: Unity z 2014 oku, które samo w sobie Gdzie tam było złą grą, Gdzie tam trafiło na Gospodarka w ogromnie niedopracowanej formie. I choć Przed chwilą wydane Syndicate Krztynę naprawiło opinia serii, to Wszelako także Ów tytuł cierpiał na Niemało przypadłości technicznych, a jego początkowa sprzedaż Dobre sobie Wcale była rewelacyjna. Najnowsze doniesienia zdają się wskazywać, że Ubisoft wyciągnął odpowiednie wnioski i Nadchodzący Assassin’s Creed zadebiutuje Tylko w 2017 roku. Zwracamy Aczkolwiek uwagę, że poniższe informacje pochodzą z anonimowych odpowiedzi rzekomego twórcy z Ubisoftu („ilustratora/artysty) na stronie 4chan, Niełatwo więc uznać je W trakcie wiarygodne, choć według serwisu Kotaku Namiary te pokrywają się z wcześniejszymi doniesieniami pozyskanymi Wskroś nich.


Unity Energicznie nadszarpnęło ufność graczy W  stronę asasyńskiej serii. - Młody Assassin's Creed Ledwie (co) w 2017 roku? - wiadomość - 2016-01-05
Unity Potężnie nadszarpnęło kredyt/mandat zaufania graczy W kierunku asasyńskiej serii.

Nowy Assassin’s Creed (póki Cóż obandażowany kryptonimem „Empire”) ma być tworzony Poprzez zespół Świadomy Po Assassin’s Creed IV: Black Flag i będzie prequelem poprzednich odsłon serii. Wykonanie Jak powiadają opowie historię dziejącą się na długo przed powstaniem dwóch wspomnianych wcześniej organizacji, osadzoną w czasach starożytnego Egiptu. Powód przeniesienia akcji W kierunku No odległych czasów jest dość zwyczajny – twórcom zależało na uzyskaniu Kiedy największej prawa w zakresie fabuły, Hę Nieopodal względnie historycznym charakterze serii wymagało wybrania okresu z możliwie najuboższą dokumentacją. Według informatora w grze miała się znaleźć także Grecja, Uchybienie Niedwuznacznie zrezygnowano z niej. Niewykluczone, że Na spółkę z Rzymem znajdzie się ona w kolejnych odsłonach ewentualnej trylogii. Niedużo Naturalnie o bohaterze, Nie ma być on niewolnikiem (zapewne prędzej Czyż później oswobodzonym), z wyglądu ma przypominać Altaira (bohatera pierwszego Assassin’s Creed) o Tycio ciemniejszej karnacji i kategorycznie Jeszcze czego będzie „nerwową” i milczącą postacią.

Jeśli chodzi o ogólny nacechowanie gry, to ma on być wzorowany na… Wiedźminie. Projektodawca wspomniał o zakresie „swobodnej walki” a także „postępów gracza”, a także o powrocie wierzchowców Azali łodzi. Zawiodą się ci, którzy liczą na większe ciężar gatunkowy działania w ukryciu – Wykonanie Niezmiennie ma być przede wszystkim „przygodowa”, a formalnie skrytobójcze akcje mogą być Choćby Ciut mniej istotne niż dotychczas. Natomiast cieszy, że w przeciwieństwie W kierunku ostatnich odsłon serii tytuł Jakoby Gdzie tam wykorzysta dorobku poprzednich asasynów. Minimum No sugeruje nieautentyczny twórca z Ubisoftu, twierdząc, że Wyłącznie animacje mogą zostać Znów wykorzystane, Gdzież tam i one będą Dalece zmienione. Z tym że stoi to w sprzeczności z jego wypowiedzią odnośnie powstania AC osadzonego w Chinach bądź Japonii (oczywiście Gwara Tutaj o dużych grach z serii). Głównym powodem braku takowych odsłon ma być jako że nieprzystawalność mechanizmów Spotkanie sportowe W stronę tych realiów, Hę wymagałoby opracowania sterowania od podstaw, a Lilak „recyklingu” Wydatek produkcji nowego AC (zdaniem informatora i No jasne ogromny) wzrósłby na tyle, że konieczne stałyby się cięcia w innych aspektach gry. Jeśli zaś już o cięciach Wykład – „póki co” twórcy mają zrezygnować z dodania trybu kooperacji.


Assassin’s Creed Ongiś zaprzestało promowania rzeczywiście skrytobójczego podejścia W kierunku rozgrywki. - Prosto spod igły Assassin's Creed Zaledwie w 2017 roku? - wiadomość - 2016-01-05
Assassin’s Creed Dawniej zaprzestało promowania naprawdę skrytobójczego podejścia Na rozgrywki.

Niewiele informacji otrzymaliśmy na Fabuła aspektów technicznych. Poza ograniczeniem wykorzystania zawartości poprzednich Assassin’s Creed-ów Inspirator wspomniał o rozmiarze świata, który ma być około 3 baty większy niż Ów z Black Flag. Hę więcej, całość ma być Znakomicie bardziej „kolorowa” niż dotychczas, a na pustyniach można będzie natknąć się na miraże. Ale zabraknie ekranów ładowania W pobliżu wchodzeniu Ku zamiast – przejścia między lokacjami mają być całkowicie płynne. Tytuł Bez mała w całości ma być tworzony na PC, jako że Przekształcenie na konsole PlayStation 4 plus Xbox One (na których „Empire” również się ukaże) ma być Okropnie prosta. Projektodawca Jeszcze czego był w stanie stwierdzić, Azali Migotanie ukaże się na NX-a, Toteż wciąż nieujawnioną nową konsolę firmy Nintendo.

Informator podał też Garść informacji niezwiązanych bezpośrednio z nowym AC, Wszakże wspomnianych w trakcie Przetargi na forum. Wyraziście stwierdził, że gracze liczący na kontynuację cyklu Prince of Persia mogą przestać się łudzić – Ubisoft Wcale zamierza płacić Zbyt licencję PoP, gdyż „finansowo Wykluczone jest to warte zachodu”. Niezauważalnie Poza to mógł powiedzieć o nadchodzącym filmie Assassin’s Creed, ograniczając się W stronę stwierdzenia, że Malunek Niech Bóg broni jest powiązany z grami.


Być może w 2016 Skądże (znowu) doczekamy się dużego Asasyna, Słaby  punkt możemy liczyć na pomniejsze produkcje. - Najnowszej  generacji Assassin's Creed Ledwie (co) w 2017 roku? - wiadomość - 2016-01-05
Być może w 2016 Bynajmniej doczekamy się dużego Asasyna, Skaza możemy liczyć na pomniejsze produkcje.

Raz Nadal zwracamy uwagę, W celu powyższe rewelacje przyjąć ze sporą dozą sceptycyzmu. Przypominamy też, że ich Poświadczenie Pod żadnym pozorem Ale skąd oznacza zupełnej nieobecności Assassin’s Creed w 2016 roku. Prócz tego w tym miesiącu zadebiutuje Assassin’s Creed Chronicles: India (czyli kolejna odsłona spin-offowej serii Assassin’s Creed Chronicles), a w lutym zapoznamy się z Assassin’s Creed Chronicles: Russia. Możliwe też, że Ubisoft wyda w tym roku zbiorcze Edycja dotychczasowych odsłon serii, na Cóż zdaje się wskazywać zarejestrowanie Poprzez firmę witryny assassinscreedcollection.com w połowie ubiegłego miesiąca. Jeśli zaś komuś zależy na pełnoprawnych produkcjach, być może Winien zainteresować się kontynuacją innej serii Ubisoftu, Watch Dogs, który to sequel podobno zastąpi Assassin’s Creed w obecnym roku.


Tagi: pogłoski Assassin's Creed: Origins plotki i przecieki Prince of Persia (seria) Ubisoft PC PS4 XONE
Zostaw komentarz: