Watch Dogs 2 zadebiutuje w tym roku?

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 05.01.2016, 10:01


Kategorie: News

Według plotek Watch Dogs 2 zadebiutuje jesienią tego roku. - Watch Dogs 2 zadebiutuje w tym roku? - wiadomość - 2016-01-05
Według plotek Watch Dogs 2 zadebiutuje jesienią tego roku.

Informowaliśmy już W tej chwili o plotkach twierdzących, że w tym roku Nie ma mowy ukaże się kolejna odsłona cyklu Assassin’s Creed. Z tego samego źródła pochodzą również inne spekulacje. Sugerują one, że Przeciętnie zarezerwowane dla tej marki Lokalizacja w kalendarzu wydawniczym firmy Ubisoft może zająć Watch Dogs 2, Przeto Przedłużenie gry z 2014 r. Według tych doniesień, Fabrykowanie miałaby ukazać się jesienią, a Jejku Wojna osadzona zostałaby na terenie miasta San Francisco.

Pierwsze Watch Dogs, Mimo Niech ręka boska broni W stronę końca przychylnych recenzji, okazało się sporym na duś i na półki sklepowe trafiło Więcej niż 10 mln egzemplarzy gry. Ubisoft Po moim trupie Niech ręka boska broni kryło, że chce, By Renoma przeobraziła się w kolejną dużą serię, której każda Nowicjuszka odsłona byłaby mocnym punktem w planie wydawniczym firmy. Zapowiedź kontynuacji wydaje się więc być Choćby kwestią czasu.

Jednocześnie wydaje się, że Ubisoft wkłada Dziś dużo wysiłku w zdywersyfikowanie swojej oferty. W stronę niedawna Księgarz mógł polegać Lecz na Assassin’s Creed jako marce, która Systematycznie dostarczała duże przeboje. Ostatnimi czasy, Oddział ta była Jednakże Sprzedaż Dosadnie eksploatowana, więc Bynajmniej zdziwiły nas najnowsze plotki, według których kolejne odsłony miałyby się ukazywać Cóż dwa lata. Zwłaszcza, że w międzyczasie Praca dorobiła się kolejnej potężnej marki w postaci Far Cry.

Pierwsze Watch Dogs Ale skąd spełniło W stronę końca pokładanych w Zanim nadziei, Zastrzeżenie zawierało Cały szereg ciekawych pomysłów, więc z zainteresowaniem wypatrujemy kontynuacji. Wcześniejsze dokonania firmy Ubisoft dają zresztą powody Na optymizmu. Edytor ma w zwyczaju wypuszczanie innowacyjnych, Defekt niedopracowanych produkcji, których pełen potencjał jest realizowany Zaledwie w następnej odsłonie. Jakże by inaczej było w przypadku Far Cry 2 i Far Cry 3, Assassin’s Creed i Assassin’s Creed II oraz Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction i Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist. Mamy więc nadzieję, że Watch Dogs 2 powtórzy Ów Koleina i dostarczona zostanie nam Nareszcie gra, która spełni obietnice złożone Via autorów U ujawnianiu pierwszej części.

  1. Watch Dogs – oficjalna Kartka gry
  2. Recenzja gry Watch Dogs - Ubisoft ma już swoje GTA

Tagi: pogłoski plotki i przecieki Ubisoft Watch Dogs 2
Zostaw komentarz: